НОВОСТИ ДНЯ: За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
22.10.2021 1002

В Україні введуть нові платіжки за "комуналку"

Громадяни України почнуть отримувати платіжки за комунальні послуги в новому форматі. Тепер у них буде вказуватися інформація про споживання і якість послуг, а також про енергоефективні програми.

kommunalka_neww34

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики.

Такий формат передбачає новий закон про енергоефективність, який Рада ухвалила 21 жовтня.

"Для об'єктивного інформування населення та ефективного впровадження інструментів державної підтримки у сфері енергоефективності законом передбачається розробити новий формат платіжки за комунальні послуги. Платіжка міститиме детальну інформацію щодо споживання, зокрема, з порівнянням поточних показників із торішніми, доступних енергоефективних програм, якості послуг з постачання природного газу і електричної енергії", - розповіла заступник міністра енергетики Юлія Підкоморна.

У Міненерго сподіваються, що новий закон дозволить підвищити енергоефективність бюджетної сфери та доступність комунальних послуг для населення, а також зменшити витрати на теплопостачання.

Підвищення енергоефективності сприятиме економії коштів і скорочення споживання енергоресурсів і, в кінцевому підсумку, допоможе запобігти кліматичним змінам, підкреслили в прес-службі міністерства.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні введуть нові платіжки за "комуналку" 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
22.10.2021 1002
Еще материалы раздела «Личные финансы»