НОВОСТИ ДНЯ: Джонсон: якщо Путіна не зупинити – він знайде нові цілі  Міносвіти рекомендує навчання у дві зміни в разі нестачі місць у шкільних укриттях  У всьому винен невдалий суїцид: від Дмитра Медведєва йде дружина  Готується очолити трон: королева Єлизавета II передає справи принцу Чарльзу  АЗС України скорегували ціни на автогаз: за скільки ним тепер можна заправитися  "Військова операція завершена": над Зміїним замайорів прапор України  Соковиті чебуреки з кабачків: спробуєте раз і будете готувати постійновсе новости дня
Життя та Стиль
Особисті фінанси
22.10.2021 1081

В Україні введуть нові платіжки за "комуналку"

Громадяни України почнуть отримувати платіжки за комунальні послуги в новому форматі. Тепер у них буде вказуватися інформація про споживання і якість послуг, а також про енергоефективні програми.

kommunalka_neww34

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики.

Такий формат передбачає новий закон про енергоефективність, який Рада ухвалила 21 жовтня.

"Для об'єктивного інформування населення та ефективного впровадження інструментів державної підтримки у сфері енергоефективності законом передбачається розробити новий формат платіжки за комунальні послуги. Платіжка міститиме детальну інформацію щодо споживання, зокрема, з порівнянням поточних показників із торішніми, доступних енергоефективних програм, якості послуг з постачання природного газу і електричної енергії", - розповіла заступник міністра енергетики Юлія Підкоморна.

У Міненерго сподіваються, що новий закон дозволить підвищити енергоефективність бюджетної сфери та доступність комунальних послуг для населення, а також зменшити витрати на теплопостачання.

Підвищення енергоефективності сприятиме економії коштів і скорочення споживання енергоресурсів і, в кінцевому підсумку, допоможе запобігти кліматичним змінам, підкреслили в прес-службі міністерства.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні введуть нові платіжки за "комуналку" 5.00 5 1
Життя та Стиль / Особисті фінанси
22.10.2021 1081
Еще материалы раздела «Особисті фінанси»