НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хлібвсе новости дня
Политика
Мир
23.10.2021 417

Лукашенко скасував масковий режим у Білорусі, що «тисне на людей»

Міністерство охорони здоров'я Білорусі скасувало обов'язковий масковий режим, введений у республіці раніше.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на національному правовому інтернет-порталі.

З постанови міністерства виключений пункт про обов'язковий масочний режим у країні.

МОЗ Білорусі у ТГ-каналі зазначив, що виключено вимогу про «обов'язковість використання фізичними особами засобів індивідуального захисту при відвідуванні об'єктів, організацій, автомобільного, за винятком автомобілів особистого користування, повітряного, водного, залізничного транспорту, включаючи метрополітен».

На нараді 19 жовтня Лукашенко зажадав не допускати ніякого тиску на людей у питаннях носіння захисних масок, дистанціювання і вакцинації.

На 22 жовтня в Білорусі зафіксовано 580 тис. инфікованих (6,1% населення країни), смертельних випадків - 4,466 тис (0,8%).

Оценка материала:

5.00 / 1
Лукашенко скасував масковий режим у Білорусі, що «тисне на людей» 5.00 5 1
Политика / Мир
23.10.2021 417
Еще материалы раздела «Мир»