НОВОСТИ ДНЯ: Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождя  Новые квартиры в декабре заметно подорожаютвсе новости дня
Политика
Мир
23.10.2021 820

Глава Бундесверу виступає за жорсткий курс щодо Росії

Північноатлантичний альянс має зайняти чітку позицію щодо загроз із боку Росії.

Про це заявила міністр оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер у інтерв’ю Німецькому радіо в контексті зустрічі у Брюсселі 21-22 жовтня міністрів оборони країн НАТО, передає Укрінформ.

«Росія стала для нас великим викликом», - констатувала політик.

За словами глави Бундесверу, Росія неодноразово порушувала правила, отже НАТО має чітко дати зрозуміти, що готове вжити в тому числі військових заходів, якщо «хтось дійде думки, що можна атакувати країни Балтії, або партнерів у Чорноморському регіоні».

Крамп-Карренбауер нагадала про порушення російськими літаками повітряного простору над країнами Балтії, а також зростаючі загрози у Чорноморському регіоні, зростання гібридних загроз, у тому числі з використанням Білорусі, а також відсутність прозорості при проведенні військових навчань. При цьому вона зауважила, що НАТО завжди готове до діалогу з Росією.

Москва раніше цього тижня призупинила роботу свого постійного представництва при НАТО в Брюсселі, а також діяльність військової місії НАТО в Москві.

Оценка материала:

5.00 / 1
Глава Бундесверу виступає за жорсткий курс щодо Росії 5.00 5 1
Политика / Мир
23.10.2021 820
Еще материалы раздела «Мир»