НОВОСТИ ДНЯ: Політ людини на Місяць: Україна планує долучитися до програми NASA  Телескоп NASA показав біполярну туманність у сузір’ї Косинець  Украине прогнозируют мокрый снег, дождь и гололедицу  Для запуску українського супутника «Січ-2-30» призначили дату  Морозы до -30. После теплого декабря синоптики прогнозируют холодное начало года  В Україні зросли аліменти  Голова Держкосмосу спрогнозував, коли може запрацювати українсько-канадський космодромвсе новости дня
Бизнес
Экономика
23.10.2021 207

Нацбанк оштрафував кредитну спілку

Національний банк 22 жовтня 2021 року застосував до кредитної спілки "Зараз" захід впливу за недотримання встановлених законом вимог до договору про споживчий кредит у вигляді накладення штрафу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"До кредитної спілки “Зараз” Національний банк застосував захід впливу у вигляді накладення штрафу за недотримання встановлених законом вимог до договору про споживчий кредит у розмірі 85 000,00 грн", - йдеться в повідомленні.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 22 жовтня 2021 року.

Зазначається, що Національний банк, як орган, що здійснює регулювання та нагляд за діяльністю небанківських фінансових установ, виявив факт порушення вимог законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг з боку кредитної спілки "Зараз".

Йдеться про невиконання вимог Закону України “Про споживче кредитування”, встановлених статтями 9, 12, 16, 19 цього Закону, яке ґрунтується на безпідставному твердженні кредитної спілки “Зараз”, що кредити, які надаються кредитною спілкою фізичним особам, не є споживчими.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 липня 2020 року Національний банк став регулятором ринку небанківських послуг.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нацбанк оштрафував кредитну спілку 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
23.10.2021 207
Еще материалы раздела «Экономика»