НОВОСТИ ДНЯ: Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
24.10.2021 1296

Вчені знайшли найстарішу в Японії прикрасу

Учені на півдні Японії виявили червоне забарвлення на прикрасі, що належить до давньокам'яного століття.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NHK.

За їх словами, це найстародавніша з виявлених у країні кольорових прикрас.

Зазначається, що прикраса з раковини у вигляді намистини була виявлена в ході археологічних розкопок у печері Сакітарі-до в місті Нандзьо в префектурі Окінава.

Цей предмет розміром приблизно один сантиметр знаходився в геологічному шарі віком близько 23 000 років.

За словами керівника Художнього музею Окінави Дана Масаюки, ця знахідка свідчить про те, що в давньокам'яному столітті існувало суспільство з багатою культурою, в якому люди прикрашали себе кольоровими аксесуарами.

Як повідомляв Укрінформ, група італійських археологів під час розкопок у місті Геркуланум біля Помпеї виявила скелет чоловіка, який загинув під час виверження вулкана Везувій.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вчені знайшли найстарішу в Японії прикрасу 5.00 5 2
Жизнь и Стиль / Общество
24.10.2021 1296
Еще материалы раздела «Общество»