НОВОСТИ ДНЯ: Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хліб  В Україні накрутять ціни на горілку і пиво: коли чекати рекордної вартості алкоголювсе новости дня
Политика
Мир
25.10.2021 399

Міноборони Латвії називає всеосяжною загрозу країнам Балтії з боку Росії

Міністр оборони Латвії АртісПабрікс назвав всеосяжною загрозу, яку в даний час являє для країн Балтії Росія, і наголосив, що РФ може скористатися будь-якими ознаками слабкості.

630_360_1525366743-6786-foto-twitter_24.10.21

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Delfi.

Уточнюється, про це заявивПабрікс, розповідаючи про зустріч міністрів оборони країн-учасниць НАТО, на якій вони узгодили новий генеральний план захисту від будь-якого можливого нападу Росії на кількох фронтах. При цьому була підтверджена головна мета Альянсу - утримати Москву від агресії.

Пабрікс пояснив, що на згаданій зустрічі були прийняті основні керівні принципи НАТО з розробки політики безпеки і стримування, включаючи використання військових засобів проти зростаючої і різноманітної російської загрози. «Це не так, що на стіл було викладено план, який показує напрямок ракетних обстрілів. У такій формі це не відбувається. Це було концептуальне рішення, яке ми прийняли, а далі деталі будуть опрацьовані військовослужбовцями», - пояснив міністр.

На кожній такій зустрічі Латвія висуває як основний пункт для розгляду забезпечення потреби у відповідних силах і правильному плануванні з першої хвилини конфлікту. У нього входять також ряд інших питань: доступність персоналу союзників і необхідної екіпіровки в разі конфлікту, відсутність затримок у прийнятті рішень.

Як уже повідомлялося, офіційні особи Північноатлантичного союзу наголошують, що не вважають можливий напад Росії неминучим. Тим часом Москва заперечує будь-які агресивні наміри і стверджує, що саме подібні підготовки НАТО створюють ризики дестабілізації Європи.

Однак дипломати стверджують, що «Концепція стримування і оборони в євроатлантичному регіоні» і стратегічний план її реалізації необхідні, оскільки Росія розробляє сучасні системи озброєнь і розміщує війська дедалі ближче до кордонів НАТО.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міноборони Латвії називає всеосяжною загрозу країнам Балтії з боку Росії 5.00 5 1
Политика / Мир
25.10.2021 399
Еще материалы раздела «Мир»