НОВОСТИ ДНЯ: Політ людини на Місяць: Україна планує долучитися до програми NASA  Телескоп NASA показав біполярну туманність у сузір’ї Косинець  Украине прогнозируют мокрый снег, дождь и гололедицу  Для запуску українського супутника «Січ-2-30» призначили дату  Морозы до -30. После теплого декабря синоптики прогнозируют холодное начало года  В Україні зросли аліменти  Голова Держкосмосу спрогнозував, коли може запрацювати українсько-канадський космодромвсе новости дня
Политика
Мир
25.10.2021 516

У США віднесли росіян до категорії «бездомних національностей»

Державний департамент США відніс громадян РФ, які бажають отримати імміграційну візу до США, до категорії Homeless Nationalities ("бездомних національностей" - ред.).

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті відомства.

До цієї категорії у США відносять заявників на імміграційну візу, що походять з країн, які не мають в Америці консульських представництв, або де поточна політична ситуація така, що американські дипломати не мають змоги розглядати заяви громадян країни перебування на отримання візи.

Окрім РФ, до таких країн належать Куба, Еритрея, Іран, Лівія, Сомалі, Південний Судан, Сирія, Венесуела та Ємен.

Тепер громадянам РФ рекомендують звертатися для отримання американської імміграційної візи до консульського представництва США у Варшаві.

Оценка материала:

5.00 / 1
У США віднесли росіян до категорії «бездомних національностей» 5.00 5 1
Политика / Мир
25.10.2021 516
Еще материалы раздела «Мир»