НОВОСТИ ДНЯ: За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
25.10.2021 396

Телеведучий Олег Панюта розповів, на що витратив свою першу зарплату

Олег Панюта – популярний і шанований ведучий. Без його участі не обходяться визначні події, світські заходи, інтерв’ю з першими особами країни. Його успіх – це результат наполегливої праці.

Свого часу він так само, як і багато молодих людей нині, починав свій шлях у професійне майбутнє. Перша робота Олега Панюти, куди він влаштувався спершу на практику, під час якої редактори розгледіли у ньому талант і взяли в штат, була на регіональному телебаченні у Сімферополі.

«Я проходив практику в Сімферополі. Це був 1990 рік. Тоді в мене було зрештою непогано з грошима. На той час мені платили 300 рублів. Я дуже добре працював і мене хотіли заохотити на каналі, щоб я після навчання до них повернувся. Мені навіть через півроку, коли я вже не працював, виписали премію в 150 рублів і надіслали в університет», - поділився своїми спогадами Олег Панюта.

На перші зароблені гроші ведучий купив собі сірий в’язаний пуловер в ЦУМі, який йому довго прослужив, а іншу частину заробітку віддав батькам.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Телеведучий Олег Панюта розповів, на що витратив свою першу зарплату 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
25.10.2021 396
Еще материалы раздела «Общество»