НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют в четверг до 12° мороза  Поліція перевіряє, скільки в базі «Миротворця» дітей та підлітків  За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 годавсе новости дня
Политика
Украина
25.10.2021 374

Показники смертності від COVID в Україні втричі нижчі за європейські, - Ляшко

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Україні показники смертності від коронавірусу нижче європейських в три рази. За його словами, Україна на 11-му місці за показниками смертності серед країн з населенням понад 10 млн осіб.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"Якщо враховувати кількість померлих на 100 тисяч населення з початку пандемії, показники України нижчі за середні в Європі, а серед країн з населенням понад 10 млн осіб ми на 11-му місці", - заявив міністр.

При цьому він додав, що поточні показники кількості померлих на 100 тисяч населення в Україні втричі менші за пікові значення, які вже пройшли великі європейські країни.

Оценка материала:

5.00 / 1
Показники смертності від COVID в Україні втричі нижчі за європейські, - Ляшко 5.00 5 1
Политика / Украина
25.10.2021 374
Еще материалы раздела «Украина»