НОВОСТИ ДНЯ: Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождя  Новые квартиры в декабре заметно подорожают  Рішення вже ухвалено. Хто та коли отримає третю дозу COVID-вакцинивсе новости дня
Политика
Мир
26.10.2021 295

США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім

Уряд США застосовує широкий інструментарій для агресивного реагування на зовнішні кібератаки, у тому числі превентивні заходи захисту, впровадження інновацій, дипломатію та спеціальні контроперації в кіберпросторі, про які не оголошує публічно.

Так прокоментувала в понеділок заяву Microsoft про масштабну кібератаку на США з боку РФ перша заступниця речника Білого дому Карін Жан-П’єр, передає Укрінформ.

«Загалом федеральний уряд агресивно використовує свої повноваження для захисту країни від кіберзагроз, включно з наданням допомоги приватному сектору в його зусиллях захистити себе, збільшенням обміну розвідданими, інноваційним партнерством з метою впровадження технологій кібербезпеки, двосторонньою та багатосторонньою дипломатією, а також діями, які ми не оголошуємо публічно з міркувань національної безпеки»,- зауважила представниця Білого дому.

Вона додала, що, за інформацією експертів, подібні спроби відбуваються на щоденній основі з боку хакерів із Росії, а також інших іноземних урядів.

Як повідомляв Укрінформ, компанія Microsoft заявила про викриття масштабної хакерської атаки проти майже 150 американських компанії з боку мережі хакерів Nobelium, яку пов’язують з Росією. Цей напад був схожим за тактикою і масштабами з минулорічною атакою проти американської компанії SolarWinds.

Оценка материала:

5.00 / 1
США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім 5.00 5 1
Политика / Мир
26.10.2021 295
Еще материалы раздела «Мир»