НОВОСТИ ДНЯ: Російські окупаційні війська змінили тактику і збільшують активність — командувач ООС  Украине прогнозируют дождь и мокрый снег, на западе - метели  Карантин в Україні: у Києві та 5 областях повністю стабілізувались COVID-показники  На Киев надвигается буря: снегопад не будет прекращаться весь день  Політ людини на Місяць: Україна планує долучитися до програми NASA  Телескоп NASA показав біполярну туманність у сузір’ї Косинець  Украине прогнозируют мокрый снег, дождь и гололедицувсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.10.2021 260

Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, чи впливає вакцинація від covid-19 на вагітність

Одна з причин, чому жінки не хочуть вакцинуватися – це імовірний негативний вплив вакцини на подальшу можливість завагітніти. Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» пояснив, чи виправдані їхні побоювання.

Сьогодні деякі лікарі говорять про те, що після вакцинації неможливо завагітніти. Ця новина  сильно засмучує жінок, які хочуть стати мамами. Кандидату медичних наук Євгену Комаровському дуже прикро, що такі чутки поширюють люди, у яких є диплом лікаря. Тому що сучасна медична наука вже має досвід запровадження більш 4 мільярдів доз вакцин від коронавірусу, і в жодному випадку не було негативних наслідків на репродуктивну функцію людини.

Євген Комаровський вважає, що в основі категоричних висновків про вплив вакцини від covid-19 на вагітність лежить абсолютний непрофесіоналізм деяких акушерів-гінекологів. Тому що ці неправдиві вислови змушують жінок хвилюватися за своє майбутнє.

«Немає ніякої інформації, що вакцинація впливає на репродуктивну функцію або пошкоджує плід», – сказав Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною».

Якщо хтось розпускає чутки про вакцину, лікар-педіатр вищої категорії радить звернутися до іншого акушера-гінеколога, інакше про вагітність і пологи ви теж почуєте якісь недостовірні відомості.

«Сучасна медична наука вважає, що вакцинація від коронавірусу безпечна навіть у тому випадку, коли справа стосується вагітних жінок, які ще не знають про те, що вони при надії, – сказав кандидат медичних наук. – Тому що медики використовують інактивовані вакцини. Їхній плив на плід не зафіксований».

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, чи впливає вакцинація від covid-19 на вагітність 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.10.2021 260
Еще материалы раздела «Общество»