НОВОСТИ ДНЯ: Овочі борщового набору за рік подорожчали у 2,6 раза – експерти  Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонцевсе новости дня
Политика
Украина
26.10.2021 207

Шмигаль пояснив механізм погашення боргів ТКЕ

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час візиту в Кропивницький відвідав ТЕЦ Теплоенергетик і розповів, як влада планує компенсувати частину боргів тепловиків перед Нафтогазом.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Є заборгованість за різницею в тарифах з 2016 року, коли держава брала на себе зобов'язання щодо покладеного соціального боргу (ПСО). Ця різниця зараз верифікована і з державного бюджету буде віддана теплопостачальним організаціям", - сказав Шмигаль.

За його словами, за рахунок отриманих коштів ТКЕ матимуть змогу погасити частину своєї заборгованості перед Нафтогазом.

Прем'єр розраховує, що це дозволить підприємствам позбутися накопичених боргів.

Шмигаль також розповів, що, за умовами меморандуму з місцевою владою щодо стабільного проходження опалювального сезону, передбачено реструктуризацію боргів населення на 3-5 років. Також він очікує, що місцева влада активізує роботу з населенням, щоб уникнути накопичення нової заборгованості.

Оценка материала:

5.00 / 1
Шмигаль пояснив механізм погашення боргів ТКЕ 5.00 5 1
Политика / Украина
26.10.2021 207
Еще материалы раздела «Украина»