НОВОСТИ ДНЯ: Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяцвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Происшествия
27.10.2021 264

У Львові помер народний художник України Мирослав Откович

У Львові на 75-му році життя відійшов у вічність художник-аквареліст, реставратор, заслужений діяч мистецтв та народний художник України Мирослав Откович.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

«Нам пощастило бути сучасниками такої талановитої та справді великої людини, як пан Мирослав. Сумуємо всім містом – це велика втрата», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Мирослав Откович – відомий у Львові художник-аквареліст, сценограф та реставратор. Був членом Національної спілки художників України з 1980 року, заслужений діяч мистецтв України (2001), народний художник України (2009).

Откович був ініціатором організації професійної реставраційної освіти у Львівському коледжі декоративного та ужиткового мистецтва імені І. Труша та Львівській національній академії мистецтв. Автор проєкту «Реставрація іконостаса з церкви Воздвиження Чесного Хреста монастиря Скит Манявський», авторства Йова Кондзелевича (Богородчанський іконостас) – пам'ятки мистецтва національного значення.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Львові помер народний художник України Мирослав Откович 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Происшествия
27.10.2021 264
Еще материалы раздела «Происшествия»