НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
27.10.2021 260

Показник смертності від COVID-19 в Україні є нижчим за середні у Європі – Ляшко

В Україні показник летальності від коронавірусу є нижчим за середні у Європі.

Про це поінформував міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 26 жовтня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На жаль, кожного дня ми фіксуємо і летальні випадки серед інфікованих коронавірусом. В основних епідемічних показниках ми, в першу чергу, орієнтуємось на європейський регіон, так як перебуваємо в одній сезонності з європейськими країнами. Для порівняння доречно брати великі країни з населенням понад 10 млн осіб, так як в малих країнах малі числа можуть мати значний вплив і тягнути за собою великі розбіжності. Таких країн в європейському регіоні - 15. Якщо врахувати кількість померлих на 100 тисяч населення з початку пандемії, показники України є нижчими за середні у Європі. А серед європейських країн з населенням понад 10 млн осіб ми на одинадцятому місці серед 15 країн", - сказав Ляшко.

Він зазначив, що накопичена летальність в Україні з кінця травня 2021 року припинила зростання і тримається на стабільному рівні. Показники кількості померлих на 100 тисяч населення в Україні, уточнив міністр, - втричі менші за пікові значення великих європейських країн, які вже пройшли спалах.

Ляшко додав, що фактор вакцинації за останні 4 місяці в Україні вже врятував 3072 життя українців.

Як повідомлялося, минулої доби в Україні зафіксовано 19 120 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, летальних випадків – 734. Загалом проведено більше 16 млн щеплень.

Оценка материала:

5.00 / 1
Показник смертності від COVID-19 в Україні є нижчим за середні у Європі – Ляшко 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
27.10.2021 260
Еще материалы раздела «Общество»