НОВОСТИ ДНЯ: Фільм про палац Путіна в Геленджику став найпопулярнішим роликом року в російському Ютубі  Лазебна: Населення України старіє, дітей – лише 18%  Пів грама: Японія передала NASA проби з астероїда Р'югу  Синоптик рассказал, когда в Украину придет настоящая зима  «Кіборгу» Петру Полицяку присвоїли звання Героя України посмертно  Драйвером хвилі пропаганди про можливе вторгнення в Україну є офіційні сайти РФ – експерт  Погода в Украине на среду, 8 декабрявсе новости дня
Политика
Украина
27.10.2021 633

В Україні представили новий бронетранспортер БТР-60 у версії «Хорунжий»

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Науково-виробниче об’єднання «Практика», яке є виробником спеціальної автомобільної техніки, продемонструвало модернізований БТР-60 у версії «Хорунжий».

6a376b968a4636318fc9adea5ac7a554_L_27.10.21

Підприємство згідно до сучасних тенденцій розробило концепцію модифікацій бойової модульної платформи.

БТР-60 «Хорунжий» – це глибоко модернізована версія радянського БТР-60. Бронекорпус виготовлений із сучасної бронесталі виробництва Miilux Oy (Фінляндія) та має високий рівень бронезахисту.

Це дозволило підвищити рівень кулестійкості верхньої та бокових частин корпусу до рівня ПЗСА-4 (захист від пострілу з СВД та АКМ кулями 7,62 мм з 10 метрів).

Бронетранспортер має сучасне компоновання відсіків із моторним відділенням в передній правій частині, відсіком водія в передній лівій частині та більш просторе десантне відділення в задній частині корпусу.

Машина отримали сучасний дизельний двигун Deutz, що допомогло істотно підвищити економічність витрати палива та тягові характеристики.

Також встановлені нові автоматична коробка передач, система пожежогасіння і автономний генератор, сучасна кліматична та вентиляційна система, кормова апарель, система кругового огляду.

При проектуванні увага була звернена на питання  комфорту екіпажу в сучасних бойових умовах.

Протимінний захист забезпечується багатошаровою підлогою та спеціальними протиударними сидіннями.

У НВО «Практика» вважають, що модернізована машина отримала вищі бойові якості, у порівнянні з сучасними бронетранспортерами, що дозволить значно підвищити якість виконання бойових завдань.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Хорунжий» розроблений як колісна платформа, на основі якої можна створити ціле сімейство транспортних засобів. Таким чином, замовник може задовольнити потребу у великій кількості спеціалізованих броньованих машин.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні представили новий бронетранспортер БТР-60 у версії «Хорунжий» 5.00 5 1
Политика / Украина
27.10.2021 633
Еще материалы раздела «Украина»