НОВИНИ ДНЯ: Саміт миру у Швейцарії: Портников попередив про "пастку" Китаю для України  Секретар РНБО України назвав умови для перевороту проти Путіна  Україна зможе бити за лінією фронту: Норвегія обіцяє значну кількість F-16 із найновішим озброєнням  Синоптик прогнозує заморозки в Україні: де та коли буде "мінус"  Секретар РНБО відповів на заклик США не бити по НПЗ в Росії  Весна дійшла до піку і повернула на зиму: які сюрпризи готує погода  Зливи з грозами, а у Карпатах до 0 градусів: прогноз погоди на тижденьвсі новини дня
Бізнес
Технології
31.10.2021 1144

Армия США вводит в эксплуатацию лазерное оружие

Лазер сможет сбивать ракеты и самолеты.  

Lazer_31.10.21

General Atomics и Boeing выиграли контракт с армией США на создание прототипа своего самого мощного на сегодняшний день лазерного оружия с распределенным усилением: новаторского 300-киловаттного твердотельного устройства слежения за целями, которое может сбивать вражеские ракеты и самолеты с воздуха.

Огромное преимущество гиперзвуковой ракеты в скорости означает намного меньше, если вы можете сбить ее с помощью энергетического луча, движущегося со скоростью света. Если система слежения может удерживать ее в правильном направлении - что не должно быть слишком сложно для цели, движущейся по прямой линии, независимо от того, насколько быстро - мощный лазер может нанести серьезный ущерб, расплавив металлические поверхности, чтобы нанести ущерб аэродинамике, и уничтожение бортовой электроники.

В октябре прошлого года GA и Boeing объединились для создания масштабируемого высокоэнергетического лазерного оружия мощностью от 100 до 250 кВт, по сути, в соответствии со спецификациями, чтобы продемонстрировать военным, что конструкция лазера GA с распределенным усилением является решением проблем с охлаждением. которые обычно накладывают жесткие ограничения на высокоэнергетическое лазерное оружие.

Вице-президент GA по лазерам Майкл Перри в прошлом году сказал Breaking Defense, что распределенная система усиления находится в своего рода зоне Золушки для твердотельных лазеров. Плоские лазеры, которые направляют свет на большой кусок кристалла в качестве среды усиления, имеют тенденцию к перегреву и требуют тяжелых и громоздких систем охлаждения.

Напротив, волоконные лазеры, подобные упомянутому выше устройству Lockheed, не имеют проблем с охлаждением, поскольку они распределяют свет между несколькими волокнами, которые разнесены друг от друга для рассеивания тепла. Но, в конце концов, вам нужно объединить эти балки вместе, а системы сочетания балок обычно бывают дорогими, сложными, тяжелыми и громоздкими.

Система распределенного усиления GA - это, по сути, ряд последовательно соединенных пластин, каждая из которых достаточно мала, чтобы рассеивать собственное тепло. В первую попадает свет, который увеличивает ее, стреляет во вторую и так далее. Нет проблем с нагревом, нет необходимости комбинировать балки, и вы можете упаковать его, как хотите. Отсюда и желание компании создать свой оригинальный масштабируемый прототип, не имея для этого военного контракта.

Хотя GA описывает грядущий прототип как имеющий “смертельную мощность больше, чем все, что использовалось на сегодняшний день“, огромная мощность этого лазера непрерывного действия будет блекнуть по сравнению с предлагаемой системой “Ультракороткоимпульсный лазер“ , которая могла бы высвободить до 5 импульсов. тераватт энергии, импульсами длительностью до 30 фемтосекунд, до 50 раз в секунду.

Оценка материала:

5.00 / 2
Армия США вводит в эксплуатацию лазерное оружие 5.00 5 2
Бізнес / Технології
31.10.2021 1144
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.