НОВОСТИ ДНЯ: "Буде ліквідований особисто": дипломат пояснив, як зупинити ядерний шантаж Путіна  У ЄС запропонували заборонити експорт до Росії смартфонів  В Україну йде велике потепління: температура буде майже літня  Просто поєднайте картоплю і фарш: ніжні зрази, які не розвалюються  Залужний підтвердив, що Зеленський з початку президентства довірив військові рішення генералам  Люті морози чи потепління: якою буде зима в Україні  Корабель NASA спробує збити супутник астероїда. Де і коли дивитисявсе новости дня
Політика
Україна
01.11.2021 5706

Зеленський очолив антирейтинг підтримки виборців — соцопитування

Президент Володимир Зеленський очолив антирейтинг серед ймовірних кандидатів на пост глави держави. Так, категорично відмовились голосувати за Зеленського у разі проведення виборів найближчим часом 31,9% усіх опитаних респондентів.

Майже такий самий показник непідтримки і у його попередника Петра Порошенка – 31,6%, свідчать дані опитування «Центру Разумкова».

Також нізащо б не голосували за Віктора Медведчука та Юрія Бойка по 24% опитаних, 15% не готові підтримувати Олега Ляшка, а 13,8% Юлію Тимошенко.

Тим не менше, якщо б вибори відбулися б найближчим часом, то найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир  Зеленський —18,7% усіх опитаних.

Далі список підтримки кандидатів серед усіх опитаних виглядав би так: Петро Порошенко — 12,7%, Юрій Бойко — 6,2%, Дмитро Разумков — б 5,5%, Юлія Тимошенко — 5,0%, Володимир Гройсман— 4,1%, Ігор Смешко —3,1%.

При цьому якби ж у другий тур президентських перегонів потрапили Володимир Зеленський і Петро Порошенко, то 26,7% серед усіх опитаних відповіли, що проголосували б за чинного президента, а 21,3% — за колишнього.

Якщо ж брати до уваги лише тих, хто визначився з вибором, то результат виборів виглядав би так: за Зеленського проголосували б 55,6%, а за Порошенка — 44,4%.

Соціологічне дослідження проводилось службою Центру Разумкова на замовлення інтернет-видання «Обозреватель» з 23 по 27 жовтня 2021 року методом телефонного опитування серед1200 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,9% з імовірністю 0,95.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський очолив антирейтинг підтримки виборців — соцопитування 5.00 5 1
Політика / Україна
01.11.2021 5706
Еще материалы раздела «Україна»