НОВИНИ ДНЯ: Starlink росіян вже заблоковані: працюють лише термінали з "білого списку", - Федоров  Гороскоп на 6 лютого за картами Таро: Левам - конфлікти, Стрільцям - шанс  "Це був удар помсти": експерт пояснив атаку "Фламінго" по полігону, звідки запускали "Орешнік"  Гороскоп на 6 лютого: Овнам - кохання, Скорпіонам - маніпуляції  Трамп зробив заяву про свій третій президентський термін  Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків зодіаку: кому пощастить з грошима, а кому з коханням  Відновлення Дарницької ТЕЦ триватиме мінімум два місяці - Кличко розповів про пункти обігріву для киянвсі новини дня
Політика
Україна
06.11.2021 901

Служба безпеки викрила командира ЗСУ, який шпигував на користь Росії

Контррозвідка Служби безпеки України викрила полковника Збройних сил України - командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство Російської Федерації та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресцентр СБУ.

В ході обшуку за місцем проживання військовослужбовця виявлені та вилучені жорсткі диски, флеш носії, мобільні термінали, ноутбук, на яких зберігається інформація військового характеру, у т.ч. з обмеженим доступом, а також документи та блокноти із записами таємних відомостей.

Розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 422 Кримінального кодексу України «Розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, що містять такі відомості», у рамках якого встановлено наявність у вказаного військовослужбовця ЗСУ контактів з діючими військовослужбовцями ЗС Російської Федерації та мешканцями ТОТ АР Крим.

Тривають подальші слідчі дії, в рамках яких перевіряється версія про збір ним вищезазначених відомостей за завданням спецслужб РФ. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Як повідомляв Укрінформ, у червні прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно працівниці режимного секретного підрозділу поліції, яка розголосила дані, що становлять державну таємницю.

Оценка материала:

5.00 / 1
Служба безпеки викрила командира ЗСУ, який шпигував на користь Росії 5.00 5 1
Політика / Україна
06.11.2021 901
Еще материалы раздела «Україна»