НОВИНИ ДНЯ: Тільки ці п'ять знаків Зодіаку гребтимуть гроші лопатою у 2026 році  Рютте: щоб зберегти мир у Європі, НАТО має більше витрачати на оборону та підтримку України  У Путіна назвали несерйозною ідею тристоронньої зустрічі США, України та РФ  Різдвяний дідух: що він символізує та чому його треба ставити у Святвечір  США пропонують нову тристоронню зустріч з Україною та Росією — Зеленський  Синоптик попередив про сніг та морози: коли в Україні значно похолодає  У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровідвсі новини дня
Політика
Україна
07.11.2021 960

Карантин може затягнутися – екс-глава МОЗ

Під час запровадження "червоних" зон в областях України вакцинація у цих регіонах прискорилася. Однак, якщо темп імунізації буде зменшений, то карантин затягнеться ще на три-чотири роки.

Про це заявила екс-міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька в ефірі "Україна 24".

На її думку, головним завданням зараз є вакцинація щонайменше 75% населення.

Якщо ж українці відмовлятимуться від вакцинації проти коронавірусу, то в найближчі кілька років у країні періодично вводитимуться локдауни.

"...І тоді всі повинні розуміти, що з масками, карантинними обмеженнями, локдаунами, онлайн-навчанням, ми залишимося на наступні три-чотири роки, а може й п'ять", - сказала колишня глава МОЗ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Карантин може затягнутися – екс-глава МОЗ 5.00 5 1
Політика / Україна
07.11.2021 960
Еще материалы раздела «Україна»