НОВОСТИ ДНЯ: Розвідка Британії підтвердила відсторонення голови Чорноморського флоту РФ. Герасимов залишився  Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  На експропрійованому заводі Renault у Москві збиратимуть китайські автомобілі «Москвич»  Нічні заморозки, шквали та дощі: прогноз погоди на сьогодні  У Черкасах створили бойову вишиванку для ЗСУ  Ціни вже не "київські": де в Україні найбільше подешевшала оренда квартир  Смачна шинка зі свинячої рульки: готуємо просто, швидко і недороговсе новости дня
Политика
Украина
12.11.2021 318

Україна посилює охорону на кордоні з Білоруссю

Україна посилює охорону кордону з Білоруссю і має сценарій на випадок, якщо нелегали прорвуться до нас. Міграційну кризу обговорили на терміновому засіданні РНБО.

Від білоруського пункту пропуску Кузниця до українського кордону – 260 кілометрів. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив: уже спрогнозували, де, ймовірно, скупчаться мігранти, якщо рушать в український бік. Туди направлять поліцію та Нацгвардію – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«У нас відбулися попередньо зустрічі з нашими розвідниками, з нашими силовиками. Ми отримали інформацію – вчора була доповідь зроблена Президенту. І після цього Президент прийняв рішення провести засідання. Це питання було №1 – воно було ключовим питанням засідання Ради національної безпеки і оборони. Всі відповідні відомства отримали відповідні вказівки, які найближчим часом буде оформлено в нормативно-правові документи і всі будуть обов’язково їх виконувати. Алгоритм дій буде адекватним згідно з нашим законодавством. Всіх засобів буде більш ніж достатньо», – зазначив Олексій Данілов, секретар РНБО.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна посилює охорону на кордоні з Білоруссю 5.00 5 1
Политика / Украина
12.11.2021 318
Еще материалы раздела «Украина»