НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 13 грудня  Штормовий вітер і туман: де в Україні оголосили перший рівень небезпеки  Найповільніший наступ за 100 років: WSJ розвінчав міф про "неминучу перемогу" Путіна  Особливий час: цим 5 знакам зодіаку Всесвіт готує великий подарунок до кінця грудня  У Кремлі зробили заяву щодо перемир’я з Україною на час виборів: подробиці  У Путіна цинічно заявили, що "весь Донбас російський": деталі  Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленськийвсі новини дня
Політика
Україна
14.11.2021 769

Українські ВМС провели тренування в Чорному морі з кораблями НАТО

Українські Військово-морські сили (ВМС) провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США, Республіки Туреччина та Румунії.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю командування ВМС Збройних сил України у Фейсбуці, передає Укрінформ.

“В акваторії Чорного моря кораблі українських ВМС взяли участь у тренуваннях типу PASSEX з кораблями ВМС США, Республіки Туреччина та Румунії. Серед інших був задіяний флагман 6-го флоту США корабель управління “Mount Whitney”. Також було залучено авіацію американських ВМС – патрульний літак P-8 “Poseidon” та гелікоптер”, - йдеться у повідомленні.

Загалом в тренуванні взяли участь сім кораблів, два з яких від українських ВМС – патрульний катер “Слов’янськ” та середній десантний корабель “Юрій Олефіренко”.

Зазначається, що метою тренування було відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональної тактичної групи відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівню взаємосумісності з флотами Альянсу.

Окрім того, наголошується у повідомленні, подібні заходи дозволяють підтримувати безпеку в Чорному морі, вдосконалювати навченість екіпажів кораблів ВМС України та ВМС США для виконання спільних морських операцій.

Під час виконання тренування у визначеному районі було відпрацьовано елементи з тактичного маневрування, тренування з сигналовиробництва із використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українські ВМС провели тренування в Чорному морі з кораблями НАТО 5.00 5 1
Політика / Україна
14.11.2021 769
Еще материалы раздела «Україна»