НОВОСТИ ДНЯ: Готовність українців захищатися надзвичайно висока – експерт  Погода в Украине 23 января: усилятся морозы, пройдет небольшой снег  Санаторно-курортне лікування торік пройшли понад 7,5 тисячі військових  Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба  Украинцам прогнозируют «скользкое» воскресенье и снежное начало недели  Вже 10 областей. "Помаранчева" зона розширилась  Украину накроют снегопады и усилятся морозы: прогноз погодывсе новости дня
Политика
Мир
15.11.2021 498

США і ЄС можуть ввести санкції проти Росії, у разі агресії проти України, - Bloomberg

Сполучені Штати і європейські союзники обговорюють можливі заходи у відповідь, якщо президент Росії Володимир Путін зробить військові дії проти України. Зокрема, нові санкції проти Москви і подальшу допомогу Києву в забезпеченні безпеки.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Високопоставлені американські чиновники запропонували ідею пакету заходів в ході обговорень з європейськими колегами, повідомивши їм, що адміністрація президента США Джо Байдена вже розробляє різні варіанти протидії можливим діям Росії, за словами людей, знайомих з ходом обговорень.

Планування знаходиться на ранній стадії всередині США, і буде потрібно більше обговорень, перш ніж шукати підтримку інших країн. Обговорення нових заходів проти Москви відбувається після того, як американські чиновники забили тривогу з приводу того, що Росія, можливо, розглядає можливість вторгнення в Україну, оскільки між РФ і Європейським союзом виникла напруженість з усіх питань - від мігрантів до поставок енергоносіїв. Кремль заперечує будь-які подібні наміри.

За словами двох співрозмовників, можливі заходи також спрямовані на те, щоб утримати Путіна від подальшої агресії щодо України, давши зрозуміти, що буде дана сильна і скоординована відповідь. Однак джерела видання відмовилися уточнити, які саме заходи можуть бути включені, але, враховуючи, що жорсткі санкції вже накладені на багато частин російської економіки, включаючи її оборонний і фінансовий сектори, однією з областей, яку можна атакувати, може стати енергетика.

Оценка материала:

5.00 / 1
США і ЄС можуть ввести санкції проти Росії, у разі агресії проти України, - Bloomberg 5.00 5 1
Политика / Мир
15.11.2021 498
Еще материалы раздела «Мир»