НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
16.11.2021 807

Учні молодших класів в столиці можуть повернутися за парти наступного тижня

Якщо динаміка зниження захворюваності на COVID-19 у столиці збережеться, то з наступного тижня учні 1-4 класів зможуть повернутися до навчання в школі.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Дуже багато звернень приходить до нас від батьків, які звертаються до нас відкрити як мінімум 1-4 класи. Ми бачили минулого тижня був пік захворюваності, зараз ми бачимо зниження. Якщо така динаміка зниження протримається, ми обов'язково будемо ухвалювати рішення про допуск школярів до шкіл", - сказав Кличко.

Він зазначив, що відповідне рішення ухвалює не Київська міська адміністрація. "Це комісія ТЕБ та НС, до якої входять фахівці, медики, вірусологи, які за цифрами, що ми отримуємо за захворюваністю, ухвалюють рішення. Сподіваюся, якщо динаміка зниження збережеться, то найближчим часом, наступного тижня, заняття для початкових класів почнуться", — сказав він.

Як повідомлялося, у Києві всі школи з 1 листопада працюють дистанційно.

Оценка материала:

5.00 / 1
Учні молодших класів в столиці можуть повернутися за парти наступного тижня 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
16.11.2021 807
Еще материалы раздела «Столица»