НОВОСТИ ДНЯ: Час "фюрера" закінчується: біограф Путіна дав свою оцінку його стану здоров'я  В Україну після "штормового" циклону Emmelinde прийдуть температурні гойдалки з грозами  В Україні спростили правила отримання водійських прав: що змінилося  У центрі Києва виставили розбиту техніку рашистів: відео і фото металобрухту "другої непереможної" армії  MIM-104 Patriot від США: що це за зенітний ракетний комплекс і чому все не так просто  Апетитний суп з фрикадельками: рецепти з м'ясом і з рибою  Ринок нерухомості: падіння цін буде приголомшливим, а відновлення очікується швидкевсе новости дня
Политика
Украина
17.11.2021 470

З авіацією та бойовою стрільбою: морські піхотинці провели навчання неподалік Криму

До навчань було задіяно батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації.

На одному з полігонів бойової підготовки, поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою  територією АР Крим, відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та залученням авіації, повідомляє УНІАН.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

До навчань було задіяно батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації.

За легендою навчань передовий підрозділ за підтримки армійської авіації дав відсіч загону морської піхоти умовного противника, що намагався прорвати оборону. Крім того морські піхотинці за підтримки танків і артилерії унеможливили просування основних сил противника вглиб оборони.

Успішно виконавши бойову задачу, військові здійснили рейдові дії, зайняли панівні висоти та відкинули сили умовного противника.

1637077697-8153

"Дані тактичні навчання є невід’ємною складовою процесу підтримання боєздатності підрозділів", - зазначив командувач об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

В ході тренувань особовий склад отримав практику ведення бою, а командири всіх ланок відпрацювали взаємодію в умовах наближених до бойових.

За словами командувача, головна їхня мета полягала у тому, щоб кожен на своєму місці приймав своєчасні та обґрунтовані рішення. Саме тому, нагальним аспектом даних навчань була перевірка рівня підготовки офіцерів, сержантів та солдат, а також формування у них високих морально-психологічних якостей.

"Треба відмітити, що протягом всіх маневрів деякі моменти корегувалися та вносились поправки командирам. Але для цього й існують навчання, аби у справжньому бою уникнути помилок. Військові, що брали участь у тренуванні, з поставленими завданнями впоралися. Мета тренування досягнута", - підкреслив Наєв.

Оценка материала:

5.00 / 1
З авіацією та бойовою стрільбою: морські піхотинці провели навчання неподалік Криму 5.00 5 1
Политика / Украина
17.11.2021 470
Еще материалы раздела «Украина»