НОВОСТИ ДНЯ: В Україні відзначається День зовнішньої розвідки  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Политика
Россия
21.11.2021 769

Кремль про "напад" на Україну: "істерика, що штучно нагнітається"

Заяви американської та української розвідок про підготовку вторгнення Росії в Україну є "істерикою, що штучно нагнітається", яка може призвести до провокацій.

Про це заявив речник президента Росії Дмитро Пєсков.

"Ця істерика нагнітається штучно. Звинувачують у якійсь незвичайній військовій активності на нашій території ті, хто пригнав свої збройні сили через океан. Тобто Сполучені Штати Америки", - заявив Пєсков.

На його думку, такі заяви є нелогічними та не зовсім пристойними.

Нагадаємо, голова Головного управління розвідки Міноброни України Кирило Буданов заявив, що Росія сконцентрувала понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів з Україною. Кремль готується до нападу наприкінці січня чи на початку лютого, вважає Буданов.

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що поки не бачив публікацій про воєнне вторгнення РФ в Україну, але вважає їх "алармістськими".

А раніше повідомлялося, що Пєсков вважає безпідставним нагнітанням напруженості ситуації заяви про можливе вторгнення РФ в Україну.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кремль про "напад" на Україну: "істерика, що штучно нагнітається" 5.00 5 1
Политика / Россия
21.11.2021 769
Еще материалы раздела «Россия»