НОВИНИ ДНЯ: В Україні 27 листопада переважно без опадів, уночі до -8°  У НАТО заявили про необхідність ударів по Росії у разі її атаки  Сонце, вітер чи біогенератори: які альтернативні джерела енергії існують  Синоптикиня попередила про сильний мороз: де і коли суттєво похолоднішає  Білий дім офіційно підтвердив дозвіл для ЗСУ бити ракетами ATACMS по РФ  Допомога від ЄС: чи воюватимуть іноземні війська в Україні  Понад 100 тисяч бракованих мін вилучають з фронту: у деяких бригадах заміну так і не надали – Бутусоввсі новини дня
Політика
Україна
22.11.2021 1455

Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки отримав право вести господарську діяльність

Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки, що відповідає за розробки техніки для Збройних сил України, отримав право здійснювати господарську діяльність.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Наказом Міноборони №347 від 2 листопада Положення про ЦНДІ ОВТ доповнено новим пунктом такого змісту: «Може здійснювати господарську діяльність за дозволеними видами, відповідно до свідоцтва про реєстрацію Інституту як суб’єкта господарської діяльності, у порядку визначеному законодавством України».

Яку саме господарську діяльність вестиме ЦНДІ ОВТ наразі не зрозуміло.

ЦНДІ ОВТ ЗС України — є головною науковою установою Міноборони, яка проводить комплексні наукові дослідження проблем воєнно-технічної політики (ВТП) у сфері розвитку озброєння, військової та спеціальної техніки (ОВТ), та є науково-дослідною установою замовника відповідно до Системи розроблення та постановки на виробництво ОВТ.

Інститут бере участь у координації досліджень інших наукових установ Міноборони та Збройних Сил, спрямованих на наукове обґрунтування пріоритетних напрямів розроблення, виробництва, модернізації, ремонту, експлуатації та інших стадій життєвого циклу ОВТ для оснащення Збройних Сил та інших органів та формувань сектору безпеки і оборони держави.

Очолює розташований у Києві інститут генерал-майор Ігор Чепков.

Відомо, що станом на 2020 рік Інститут здійснював науково-технічне супроводження близько 250 дослідно-конструкторських робіт зі створення нових і модернізації нинішніх зразків ОВТ.

Зокрема, в інтересах Сухопутних військ супроводжується:

  • модернізація РСЗВ 9К58 «Смерч» і БМ-21 «Град»;
  • розробка 155-мм самохідної гаубиці «Богдана»;
  • модернізація ПТРК «Штурм-С»;
  • розробка далекобійного мобільного мінометного комплексу на базі спеціалізованого броньованого авто;
  • модернізація танка Т-64Б (Т-64БВ);
  • розробка основного бойового танка для потреб ЗСУ;
  • розробка важкої БМП;
  • розробка лінійки 122-мм боєприпасів до РСЗВ «Град» і артилерійських боєприпасів калібру 155 мм;
  • розробка багатофункціонального ракетного комплексу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки отримав право вести господарську діяльність 5.00 5 1
Політика / Україна
22.11.2021 1455
Еще материалы раздела «Україна»