НОВОСТИ ДНЯ: Україна четвертий рік поспіль оновила рекорд аграрного експорту  В Азії знайшли понад 200 нових видів флори і фауни  Штучний інтелект навчили виявляти пацієнтів із високим ризиком інфаркту  Опозиція Канади закликає Трюдо негайно надати Україні летальну зброю  Фрагмент старої ракети SpaceX у березні може зіткнутися з Місяцем  Когда в Киев придет потепление: синоптики назвали дату  Економісти прогнозують зростання цін: скільки коштуватимуть м'ясо, хліб, олія та овочівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
22.11.2021 1305

«У мене випали дві сиві волосини»: Як чоловік Катерини Кухар дізнався новину про її вагітність

Балерина Катерина Кухар розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», як колеги відреагували на її слова, що вона при надії.

Чоловік балерини Катерини Кухар танцівник Олександр Стоянов поділився емоціями, коли почув в ефірі одного з шоу, що його дружина зізналася, що при надії.

«У мене випала з рук чашка з кавою, у мене збігло молоко. У мене злетів продаж квитків на проектах. Випали дві сиві волосини, я знову помолодшав, став щасливим. Насправді, я так зрадів, думав: «Як таке можливо, що я не знаю, що у мене дружина вагітна», - поділився із журналістами каналу «Україна» чоловік танцівниці.

Поки Олександр радів, Катерина приймала привітання.

«Я не встигла зайти в свою роздягальню, я підійшла до свого телефону – він вже горів від кількості дзвінків, смс, соцмереж! Імпресаріо мені почав дзвонити в шоці: «Катю, я вас звичайно вітаю, то ми тепер всі гастролі скасовуємо?». Мені одразу MELOVIN написав. Тільки-но закінчився у нас ефір, я прийшла в роздягальню і дивлюся - від нього: «Так що, можна заходити вітати?», - говорить танцівниця на телеканалі «Україна».

Катерина зізнається, що насправді знаходилась при творчій надії, адже виношувала ідею міжнародного фестивалю «Серж Лифар де ля данс».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
«У мене випали дві сиві волосини»: Як чоловік Катерини Кухар дізнався новину про її вагітність 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
22.11.2021 1305
Еще материалы раздела «Общество»