НОВОСТИ ДНЯ: В Україні відзначається День зовнішньої розвідки  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Политика
Украина
22.11.2021 633

Бойовики на Донбасі просять Росію дозволити призивати на військову службу росіян, - розвідка

Бойовики на Донбасі попросили Росію дозволити призвати на військову службу росіян. Крім того, окупаційні адміністрації розпочали збори резервістів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони.

За даними розвідки, з 15 листопада на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областях бойовики почали збори військовозобов'язаних запасу. З резервістами проводять заняття з бойової підготовки.

Крім того, бойовики просять Росію дозволити на офіційному рівні закликати російських громадян на військову службу за контактом в "з'єднаннях і частинах" так званого 1-го і 2-го армійських корпусів.

Також зазначається, що командування Збройних сил Росії продовжує активну агітацію населення ОРДЛО для проходження військової служби. При цьому укласти контракт можуть всі охочі, включаючи кримінальників і наркозалежних.

Оценка материала:

5.00 / 1
Бойовики на Донбасі просять Росію дозволити призивати на військову службу росіян, - розвідка 5.00 5 1
Политика / Украина
22.11.2021 633
Еще материалы раздела «Украина»