НОВИНИ ДНЯ: ISW розкрив блеф Путіна про “неминучу перемогу”: які реальні успіхи та втрати армії РФ цього року  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 11–12 грудня  В Україну йде похолодання: чого чекати від погоди завтра й коли може бути мороз  По Воронежу завдано ракетного удару: росіяни бідкаються на перебої зі світлом і водою  Приходить відчуття полегшення: 3 знаки зодіаку відчують щастя, якого давно не відчували, вже після 10 грудня  Мирна угода щодо України стає дедалі ближчою — The Washington Post  Путін уже хоче не лише Донбас, а й "Новоросію" — Портников про нову загрозу для Українивсі новини дня
Політика
Україна
24.11.2021 1302

На Херсонщині пройшли стрільби відремонтованих ЗРК «Тор»

На державному випробувальному полігоні «Ягорлик», що на Херсонщині, відстрілялись зенітні ракетні комплекси (ЗРК) «Тор».

arRfo_24.11.21

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Херсонська обласна державна адміністрація повідомила про проведення випробувань упродовж 17-19 листопада.

Так 18 листопада пройшли бойові стрільби зенітних ракетних комплексів та контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет «ОСА» і «ТОР».

Державний випробувальний полігон ЗСУ «Ягорлик» створювався та одночасно забезпечував бойові стрільби зенітно-ракетних комплексів, що знаходяться на озброєнні, а також сучасних зразків ракетного озброєння («Вільха», «Нептун») протягом 2016-2020 років.

Наприкінці минулого року пресслужба ДК «Укроборонпром» повідомила про опанування ремонту за технічним станом ЗРК 9К330 «Тор» на Державному підприємстві «Львівський радіоремонтний завод».

«Випробування відремонтованих комплексів на полігоні «Ягорлик», розташованому в Херсонської області, довели належну якість робіт, які виконали фахівці підприємства, та високу ефективність бойових машин», – повідомили тоді у держконцерні.

Про повернення на озброєння мобільних зенітних ракетних комплексів малої дальності 9К330 «Тор» стало відомо у лютому 2019 року, тоді інформацію про це озвучив Головнокомандувач ЗСУ – Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Окрім зенітно-ракетних комплексів «Тор» на озброєння мали повернутися і «Куби» для озброєння підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗС України.

Оценка материала:

5.00 / 1
На Херсонщині пройшли стрільби відремонтованих ЗРК «Тор» 5.00 5 1
Політика / Україна
24.11.2021 1302
Еще материалы раздела «Україна»