НОВОСТИ ДНЯ: Астрофізики виявили у нашій галактиці незвичний об’єкт  Телескоп NASA показав сферичне скупчення у сузір’ї Тукан  Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції: йому більше 2000 років  Вперше за 20 років. Український корабель відправляється в експедицію в Антарктиду  Китайський супутник відбуксував інший апарат на «поховальну орбіту»  Снегопады накроют всю Украину: какая будет погода на выходные  Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конговсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
24.11.2021 858

У Кличка спростували перекриття мосту Патона – це «маніпуляція»

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник спростував інформацію про нібито перекриття з 29 листопада мосту Патона.

Відповідний допис він розмістив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Інформація про перекриття мосту Патона із 29 листопада не відповідає дійсності і є маніпуляцією", - заявив посадовець.

Він наголосив, що з огляду на аварійний стан споруди із 2020 року обмежено в’їзд на міст будь-якого транспорту, навантаження на вісь якого перевищує 6 тонн, а також обмежено рух крайніми правими смугами в обох напрямках. "І саме у такому режимі міст продовжує працювати", - заявив Поворозник.

За його словами, сьогодні триває процедура закупівель щодо розробки проєктно-кошторисної документації із реставрації з пристосуванням мосту ім. Є.О.Патона.

"Про перекриття руху на мосту взагалі не йдеться! І подібна інформація є навмисною маніпуляцією", – підкреслив Поворозник.

КМДА повідомляла, що 6 та 13 листопада був проведений візуальний та технічний огляд, який не виявив нових процесів руйнації конструкції мосту Патона.

Раніше у соцмережах поширили інформацію, що з 29 листопада міст Патона перекриють на два місяці через термінові роботи.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Кличка спростували перекриття мосту Патона – це «маніпуляція» 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
24.11.2021 858
Еще материалы раздела «Столица»