НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
24.11.2021 613

В Укроборонпромі схвалили проєкти двох програм

Рада директорів державного концерну «Укроборонпром» ухвалила проєкти двох програм - імпортозаміщення, а також енергоефективності.

630_360_1583920877-154_24.11.21

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі концерну.

Зазначається, що програма імпортозаміщення передбачає зниження ризиків залежності від іноземної продукції, робіт чи послуг на підприємствах концерну в середньостроковій перспективі.

Йдеться, в тому числі, про заміну низки імпортних складових, які використовуються для виробництва ОВТ. Зокрема, ДП «Антонов» уже перебуває в процесі реалізації заходів, які дадуть змогу виготовити три літаки Ан-178 без російських комлектуючих.

Водночас програма з енергоефективності містить заходи зі зменшення частки витрат на енергоресурси в собівартості продукції концерну – зокрема, передбачена реалізація пілотних проєктів ЕСКО.

Як повідомляв Укрінформ, Укроборонпром та Інститут оборонного аналізу (IDA) США підписали угоду про співробітництво для посилення партнерства в оборонній промисловості.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Укроборонпромі схвалили проєкти двох програм 5.00 5 1
Політика / Україна
24.11.2021 613
Еще материалы раздела «Україна»