НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Політика
Україна
24.11.2021 633

В Україні заснували протидиверсійну оборону національного флоту

В Україні протягом року заснували протидиверсійну оборону національного флоту. Під час якої військові відпрацьовували нові способи та методи пошуку підводних диверсантів, застосування зброї проти них.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу ВМС ЗСУ.

Так, у рамках підбиття підсумків діяльності ЗСУ за 2021 рік, у пункті базування Одеса та в акваторії Чорного моря було проведено інструкторсько-методичне заняття "Організація протипідводної диверсійної оборони пунктів базування".

6_f6_24.11.2021_1

"Ми створили кілька навчальних груп. Вони по черзі переходили з одного навчального місця в інше, де їм демонстрували роботу розрахунків на постах із висвітлення надводної та підводної обстановки, водолазного, плавного та берегового патруля", - йдеться в повідомленні.

Під час якого, зокрема, керівникам підрозділів продемонстрували порядок виконання завдань протипідводно-диверсійної оборони пунктів базувань.

Разом з тим військові командири під час таких маневрів відпрацьовували ухвалення рішень під час мінливої обстановки, а також порядок застосування зброї в сучасних умовах.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні заснували протидиверсійну оборону національного флоту 5.00 5 2
Політика / Україна
24.11.2021 633
Еще материалы раздела «Україна»