НОВОСТИ ДНЯ: С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600  Дождь, мокрый снег и гололедица – синоптики дали прогноз на начало недели  У США продовжуються випробування українських танків Т-84У  Зимний дефицит: в каких продуктах искать витамин D  Українці взяли мікрокредитів на рекордні 50 мільярдіввсе новости дня
Политика
Украина
25.11.2021 399

Українські моряки провели протидиверсійні навчання

У пункті базування Одеса та в акваторії Чорного моря під керівництвом командувача ВМС контрадмірала Олексія Неїжпапи відбулось заняття «Організація протипідводної диверсійної оборони пунктів базування».

630_360_1637744017-8918_25.11.21

Заняття проводилося з командирами дивізіонів, начальниками штабів та керівництвом флотилії, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Військово-морських сил у Фейсбуці.

«Основною метою заходу стало обговорення з командирами дивізіонів проблемних питань щодо організації протидиверсійної оборони ВМС ЗС України та шляхів їх розв’язання», - зазначив Неїжпапа.

За його словами, за результатами торішнього інструкторсько-методичного заняття було ухвалене рішення щодо змін у системі протидиверсійної оборони національного флоту і за рік вона пройшла повну апробацію. Командувач висловив сподівання, що за підсумками нинішніх навчань також будуть отримані реальні пропозиції щодо покращення протидиверсійної оборони.

За командою керівника навчання екіпажі кораблів і катерів приступили до відпрацювання протидиверсійних навчально-бойових завдань. Під час нього керівникам підрозділів продемонстрували порядок виконання завдань протипідводно-диверсійної оборони пунктів базувань. Також були розглянуті нові способи та методи пошуку підводних диверсантів, застосування зброї проти них.

Командир флотилії ВМС капітан 1 рангу Юрій Федаш, інформуючи про перебіг навчань, зазначив: “Ми створили декілька навчальних груп. Вони почергово переходили з одного навчального місця до іншого, де їм демонстрували роботу розрахунків на постах з висвітлення надводної та підводної обстановки, водолазного і плавпостів та берегового патруля. А також порядок роботи поста ППДО пункту базувань, ухвалення рішення командиром під час зміни обстановки, порядок застосування зброї в сучасних умовах.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні до Одеси прибули зі США два патрульні катери типу Island.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українські моряки провели протидиверсійні навчання 5.00 5 1
Политика / Украина
25.11.2021 399
Еще материалы раздела «Украина»