НОВОСТИ ДНЯ: Погода в Украине 23 января: усилятся морозы, пройдет небольшой снег  Санаторно-курортне лікування торік пройшли понад 7,5 тисячі військових  Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба  Украинцам прогнозируют «скользкое» воскресенье и снежное начало недели  Вже 10 областей. "Помаранчева" зона розширилась  Украину накроют снегопады и усилятся морозы: прогноз погоды  Археологическая сенсация: в Берлине откопали самую старую улицувсе новости дня
Политика
Украина
25.11.2021 215

Кабмін дав старт початку діяльності Бюро економічної безпеки

Кабмін запустив у роботу Бюро економічної безпеки.

Відповідне розпорядження розміщено на Урядовому порталі.

"Погодитися з пропозицією Бюро економічної безпеки про початок його діяльності та можливість виконання зазначених Бюро функцій та завдань щодо протидії правопорушенням, які посягають на функціонування економіки держави", - йдеться у розпорядженні.

Як зазначили на сайті БЕБ, цим розпорядженням дано старт офіційному початку діяльності Бюро.

Центральний апарат БЕБ сформовано лише на 30% від граничної кадрової чисельності. Це дає можливість запустити аналітичну та правоохоронну функції.

Проте органу поки що не виділили спеціально обладнані приміщення та будівлі, що може призвести до затягування передачі кримінальних проваджень до БЕБ від правоохоронців, які втрачають функції розслідування економічних правопорушень.

Нагадаємо, Верховна Рада 17 листопада ухвалила законопроект із поправками до адміністративного та кримінального законодавства щодо Бюро економічної безпеки (БЕБ).

Оценка материала:

5.00 / 1
Кабмін дав старт початку діяльності Бюро економічної безпеки 5.00 5 1
Политика / Украина
25.11.2021 215
Еще материалы раздела «Украина»