НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Политика
Украина
25.11.2021 150

Кулеба: ЄС продовжить знімати санкції з екс-чиновників

Тільки судові рішення в Україні дають гарантію, що Євросоюз не зніматиме санкцій із чиновників часів екс-президента Віктора Януковича.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, пише Європейська правда.

"Ми працюватимемо разом із правоохоронцями, щоб зберігати санкції для цих осіб, але ще раз наголошу, що ключове - це судові рішення. Якщо не буде судових рішень, то врешті-решт санкції будуть зніматися", - сказав він, коли давав коментар на повідомлення в ЗМІ про рішення ЄС виключити із санкційного списку міністра доходів і зборів часів Януковича Олександра Клименка.

Голова МЗС відзначив, що із цього питання відомство взаємодіє щільніше із правоохоронцями.

Він розповів, що на початку тижня на нараді під головуванням Генпрокурора Ірини Венедіктової були присутніми правоохоронці, співробітники МЗС і віце-прем'єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

"Пройшлися за всіма справами, за всіма списками, побачили, де більше перспектив, де менше, і зараз коліщатка державного механізму в цьому питанні крутитимуться швидше", - наголосив Кулеба.

Втім, за його словами, час спливає, і з фігурантів санкційного списку, стосовно яких немає судових рішень, обмеження знімають.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба: ЄС продовжить знімати санкції з екс-чиновників 5.00 5 1
Политика / Украина
25.11.2021 150
Еще материалы раздела «Украина»