<
НОВИНИ ДНЯ: Меню на Великдень 2024: найкращі страви до святкового столу  Погодний апокаліпсис: Україну накрив потужний циклон, що це означає  Швидкісний режим на дорозі: поліція нагадала про штрафи та пояснила, як їх уникнути  Зеленський назвав наступні цілі диктатора Путіна після України  Спека чи дощі: метеорологиня про погоду на літо 2024  ЗМІ опублікували список російських генералів, які народилися в Україні і знищують свою землю  З липня ОПЕК+ збільшить видобуток нафти, - Bloombergвсі новини дня
Політика
Україна
26.11.2021 656

Зеленський прокоментував можливу заміну голови Національного банку України

Президент Володимир Зеленський прокоментував інформацію про можливу підготовку заміни голови Національного банку України. Голова держави на пресконференції назвав це запитання складним, і вважає, що відповідь на нього викликає багато ризиків.

"Я не маю права втручатися в операційну роботу НБУ, керівництва Нацбанку. І в принципі не маю права порушувати незалежність Національного банку України, у мене нема таких повноважень", – зазначив він.

Журналіст Bloomberg зазначив, що, за його інформацією, Зеленський зустрічався зі звільненими працівниками з НБУ і нібито висловлював незадоволення цією ситуацією голові НБУ Кирилу Шевченку.

Зеленський зазначив, що коли до нього звертаються люди з проблемою, президент повинен відповісти, допомогти чи "тимчасово загасити пожежу".

"Я вважаю, що те, що я зробив, я погасив тимчасово пожежу, яка призвела не до зміни керівництва НБУ, стабілізувала ситуацію з курсом і підписання угоди з МВФ і, окрім підписання, отримання траншу. Мені потрібен був тільки результат, і не тільки мені потрібен, і міністру фінансів, і премʼєр-міністру. Ми повинні показати стабілізацію, нормальний клімат інвестиційний", – зазначив він.

Президент додав, що високі ризики сильно впливають на його думки щодо кадрової політики в Національному банку.

"Ситуація в Національному банку влітку, я вважаю, була кризова з точки зору кадрової ситуації. Я думаю, тому і Міжнародний валютний фонд у меморандумі звернув увагу на це. Тобто там не про особистість", – заявив Володимир Зеленський.

Він сказав, що заспокоїв цю ситуацію, наскільки зміг. Президент вважає, що після проходження найбільш кризових економічних питань, наприклад, опалювального сезону, потрібно буде розбиратися з проблемами. Він додав, що на сьогодні є правильним залишити працювати чинного голову НБУ Кирила Шевченка.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський прокоментував можливу заміну голови Національного банку України 5.00 5 1
Політика / Україна
26.11.2021 656
Еще материалы раздела «Україна»