НОВОСТИ ДНЯ: Готовність українців захищатися надзвичайно висока – експерт  Погода в Украине 23 января: усилятся морозы, пройдет небольшой снег  Санаторно-курортне лікування торік пройшли понад 7,5 тисячі військових  Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба  Украинцам прогнозируют «скользкое» воскресенье и снежное начало недели  Вже 10 областей. "Помаранчева" зона розширилась  Украину накроют снегопады и усилятся морозы: прогноз погодывсе новости дня
Политика
Украина
26.11.2021 287

Влада готує "теплову" реформу на 300 млрд

В Україні 300 мільярдів гривень вкладуть у програму термомодернізації будинків.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час прес-марафону в п'ятницю, 26 листопада.

"Реформа з термомодернізації всіх багатоповерхових будинків для держави коштуватиме 300 млрд грн. Це складна реформа, таких коштів в Україні на сьогодні немає. Але для мене і майбутньої влади це єдиний вихід, і єдина, найважливіша на сьогодні реформа для енергонезалежності держави. Я вважаю, ми можемо це зробити. На найближчі 3 роки ця сума складе 100 млрд грн", – розповів він.

Президент наголосив на необхідності розпланувати цю програму на 5 років.

"Виклик №1 - 2025 рік, коли закінчується контракт на транзит газу. Вважаю, це буде складний момент, тому ми маємо швидко впроваджувати реформу термомодернізації. І не так, як було раніше – 10, 20, 30 будинків. Ми продемонструємо серйозні кроки з термомодернізації наступного року, і через рік... Це буде кілька тисяч багатоповерхівок у найближчі 2 роки. На цьому прикладі ми покажемо, що такі будинки споживають удвічі менше газу", - відзначив Зеленський.

Оценка материала:

5.00 / 1
Влада готує "теплову" реформу на 300 млрд 5.00 5 1
Политика / Украина
26.11.2021 287
Еще материалы раздела «Украина»