НОВОСТИ ДНЯ: Кулеба закликав Путіна "подивитися в дзеркало": він зрозуміє, чому сусіди РФ хочуть до НАТО  В Україні очікуються хуртовини і поривчастий вітер  Дві області "помаранчеві", решта - "жовті". МОЗ оновив карантинну карту: що відомо  В Україну повертаються снігопади: прогноз погоди  Химики создали самую маленькую в мире антенну из ДНК  В Украине в воскресенье – слабые морозы, без снега  ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах-2022все новости дня
Политика
Украина
30.11.2021 533

Свіжий рейтинг партій: за кого українці проголосують на виборах до Ради

Якби вибори до Верховної ради відбулися наприкінці листопада 2021 року, найбільше голосів отримали б три політсили. За партію "Європейська солідарність" планують голосувати 17,1% серед тих, хто визначився з вибором, за партію "Слуга народу" - 15,0%, за "Батьківщину" - 13,3%.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування КМІС.

"Варто зазначити, що за формальними ознаками рейтинги таких політичних сил, як "ЄС" і "Слуга народу" відрізняються в межах статистичної похибки. Рейтинги "ЄС" і "Батьківщина" відрізняються понад статистичну похибку, а "Слуги народу" і "Батьківщини" - у межах статистичної похибки", - зазначають соціологи.

Далі йдуть "Розумна політика" (9,9%), "ОПЗЖ" (9,2%), "Сила і честь" (6,7%), "Українська стратегія Гройсмана" (5,7%), Радикальна партія (5,4%), "Наші" (5,3%), "УДАР" (4,5%). У інших партій - нижча підтримка.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 26-29 листопада 2021 року серед 1203 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,2%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Свіжий рейтинг партій: за кого українці проголосують на виборах до Ради 5.00 5 1
Политика / Украина
30.11.2021 533
Еще материалы раздела «Украина»