НОВОСТИ ДНЯ: Міноборони сформує понад 150 батальйонів тероборони  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 році  Названо причини візиту Блінкена до Українивсе новости дня
Политика
Мир
30.11.2021 203

Лукашенко вперше назвав Крим "де-юре російським". І відвідає його з Путіним

Лідер правлячого в Білорусі режиму Олександр Лукашенко вперше назвав окупований Крим "де-факто і де-юре російським". А також заявив про те, що домовився відвідати його разом з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням його інтерв'ю "РИА Новости".

Зокрема, за його словами, Крим був нібито "де-факто російським" і до так званого референдуму.

"Ми всі розуміли, що Крим де-факто - це російський Крим. Після референдуму та де-юре Крим став російським", - наголосив Лукашенко.

Він також заявив про намір відвідати окупований острів.

"Ми тричі про це говорили (з президентом РФ Володимиром Путіним, - ред). І він повинен був сам визначитися, коли зручнішим буде час, там теплішим, навіть ідеальним був. Я йому - коли запросите, тоді й полетимо", - додав Лукашенко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лукашенко вперше назвав Крим "де-юре російським". І відвідає його з Путіним 5.00 5 1
Политика / Мир
30.11.2021 203
Еще материалы раздела «Мир»