НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Политика
Украина
01.12.2021 314

Депутати пропонують встановити День українського борщу

Група народних депутатів пропонує встановити День українського борщу.

Як передає Укрінформ, відповідний проєкт постанови №6361 «Про встановлення Дня українського борщу» зареєстровано 30 листопада, свідчать дані на сайті Верховної Ради.

Наразі текст проєкту не оприлюднено. Документ передано на розгляд керівництву.

Серед ініціаторів проєкту постанови - голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв та його заступниця Євгенія Кравчук.

Як зазначила у Фейсбуці одна зі співавторів проєкту, депутат із фракції «Голос» (об'єднання «Справедливість») Ольга Стефанишина, проєктом пропонується відзначати День українського борщу щороку в другу суботу вересня.

У цей день пропонують проводити фестивалі, змагання, лекції та дискусії про феномен українського борщу. Його обговорюватимуть у школах, закладах харчування та закладах культури.

Оценка материала:

5.00 / 1
Депутати пропонують встановити День українського борщу 5.00 5 1
Политика / Украина
01.12.2021 314
Еще материалы раздела «Украина»