НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Политика
Украина
02.12.2021 280

Наступного року фінансування сектору безпеки і оборони перевищить 320 мільярдів - Зеленський

Наступного року фінансування сектору безпеки і оборони перевищить 320 млрд грн.

Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час звернення до Верховної Ради зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України на засіданні парламенту 1 грудня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Вперше за 30 років у 2022 році фінансування всіх програм сектору оборони і безпеки перевищить 320 млрд грн”, - сказав він.

Зеленський зауважив, що у 2018 році ця сума становила 191,7 млрд грн.

За словами Президента, ці кошти, серед іншого, будуть спрямовані на запуск ракетної програми, відновлення українського флоту, створення кібервійськ, будівництва для армії літаків АН-178, а також розпочнеться будівництво воєнного заводу з виготовлення сучасних дронів.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. У посланні викладається позиція глави держави з основних напрямів внутрішньої та зовнішньої політики, або інформація про важливі рішення, прийняті ним відповідно до конституційних повноважень.

Оценка материала:

5.00 / 1
Наступного року фінансування сектору безпеки і оборони перевищить 320 мільярдів - Зеленський 5.00 5 1
Политика / Украина
02.12.2021 280
Еще материалы раздела «Украина»