НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
02.12.2021 474

Солістка гурту «KAZKA» Олександра Заріцька розкрила правду про знайомство з Андрієм Данилком

Минулої суботи в грандіозному шоу «МАСКА», яке виходить на каналі «Україна», з’явилась перша особлива гостя. Нею стала незвичайна Пальчіка, в образі якої приховувалась співачка Олександра Заріцька. Відгадати особу зірки під маскою вдалося Андрієві Данилку, який поділився особистою історією із Сашею. Та за словами солістки гурту «KAZKA», все було не зовсім так, як сказав зірковий детектив.

61a78516ddd9d_676_1024_02.12.21

Першим запідозрив Олександру Заріцьку в образі Пальчіки DZIDZIO. І тоді, аби переконатись у цій версії, Андрій Данилко вирішив поцікавитись в учасниці, чи коли-небудь вона просила в нього запальничку біля будинку на столичному Хрещатику. В ефірі каналу «Україна» Пальчіка відповіла, що говорила з ним про дещо інше. І вже в бекшоу проєкту «МАСКА» на Youtube солістка гурту «KAZKA» прояснила цю ситуацію.

«Насправді він просив у мене запальничку. Мені здається, ми тоді познайомились. Він знав мене як новий проєкт Юрія Нікітіна, але ми ніколи не бачились. Якось я була на Хрещатику і побачила його біля свого дому. Підійшла, сказала: «Привіт, Андрію Михайловичу, я «KAZKA». І він відповів: «О, привіт, а я ж тебе вже знаю». Ми дуже довго тоді розмовляли, це була наша перша зустріч», – поділилась подробицями знайомства з Данилком гостя гіпершоу «МАСКА» Олександра Заріцька.

Про що саме говорили артисти – невідомо. Та сам Андрій Данилко в нещодавньому інтерв’ю каналу «Україна» зізнався, що в нього ніколи не було багато друзів.

«Здебільшого це знайомі. З часом я дуже скоротив коло спілкування. Не ходжу на Дні народження, вкрай рідко можу відвідати якісь презентації. Якщо стоятиме вибір, йти чи ні, звичайно, я не піду. Тільки через те, що там будуть камери», – зазначив Андрій Данилко.

Дивіться масштабне шоу-детектив «МАСКА» щосуботи о 21:00 на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Солістка гурту «KAZKA» Олександра Заріцька розкрила правду про знайомство з Андрієм Данилком 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
02.12.2021 474
Еще материалы раздела «Афиша»