НОВОСТИ ДНЯ: Астрофізики виявили у нашій галактиці незвичний об’єкт  Телескоп NASA показав сферичне скупчення у сузір’ї Тукан  Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції: йому більше 2000 років  Вперше за 20 років. Український корабель відправляється в експедицію в Антарктиду  Китайський супутник відбуксував інший апарат на «поховальну орбіту»  Снегопады накроют всю Украину: какая будет погода на выходные  Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конговсе новости дня
Политика
Украина
03.12.2021 1905

Українська армія зараз не готова перейти лише на контракт – Резніков

Міністр оборони Олексій Резніков заявляє, що наразі армія не може перейти лише на контрактну службу.

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає Укрінформ.

«Сьогодні у нас є одночасно і контрактний підхід, і одночасно призов. Поки на сьогоднішній день ми вивчаємо разом із Головнокомандуючим та з Генштабом доцільність і потребу саме призову на строкову військову службу. Моя позиція… - можливо, нам не потрібно на такий довгий період (призивати в армію – ред.), можливо, його робити більш коротким», - сказав міністр.

За його словами, важливим аспектом є впровадження закону про тероборону, який розпочне діяти з 1 січня. Це основний базовий резерв, додав міністр.

Він попросив депутатів дати йому час на дослідження цієї ситуації.

Наразі згідно з законом чисельність армії складає 250 тисяч осіб, 11 тисяч буде додано за рішенням парламенту, сказав Резніков.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українська армія зараз не готова перейти лише на контракт – Резніков 5.00 5 1
Политика / Украина
03.12.2021 1905
Еще материалы раздела «Украина»