НОВИНИ ДНЯ: Зеленський зустрінеться зі Стармером і Мерцом: Макрон назвав дату та місце  Як Індія "поставила Путіна на коліна" та що буде далі - аналіз експерта  Чому зараз найгірший момент для ведення переговорів щодо миру в Україні: нардеп відповів  Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків зодіаку: подарунки від Всесвіту та вирішення старих проблем  Які державні соціальні виплати передбачено 2026 року  Гороскоп на 7 грудня за картами Таро: Терезам - натхнення, Тельцям - зустріч з друзями  В Україні планують збільшити кількість військових капеланіввсі новини дня
Бізнес
Економіка
05.12.2021 731

Fitch не вірить у військове зіткнення Росії та України

Рейтингове агентство Fitch у своєму базовому прогнозі не розглядає переростання ескалації на кордоні Росії та України у війну.

Про це повідомляється в пресрелізі Fitch, опублікованому 3 грудня.

Аналітики виходять із того, що напруженість на кордоні РФ та України не переросте у військове зіткнення.

"Стратегічна калькуляція вторгнення залишається незрозумілою, і наш базовий сценарій, як і раніше, не розглядає ескалацію ситуації у повномасштабну війну з Україною", - йдеться в повідомленні.

Водночас, інформація про концентрацію російських військ на кордоні з Україною "збільшує геополітичні та санкційні ризики".

Fitch Ratings - одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групу компаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Оценка материала:

5.00 / 1
Fitch не вірить у військове зіткнення Росії та України 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
05.12.2021 731
Еще материалы раздела «Економіка»