НОВОСТИ ДНЯ: Кулеба закликав Путіна "подивитися в дзеркало": він зрозуміє, чому сусіди РФ хочуть до НАТО  В Україні очікуються хуртовини і поривчастий вітер  Дві області "помаранчеві", решта - "жовті". МОЗ оновив карантинну карту: що відомо  В Україну повертаються снігопади: прогноз погоди  Химики создали самую маленькую в мире антенну из ДНК  В Украине в воскресенье – слабые морозы, без снега  ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах-2022все новости дня
Политика
Украина
06.12.2021 587

У США продовжуються випробування українських танків Т-84У

Американські військові продовжують вивчати українську бойову техніку, зокрема, закуплені майже 20 років тому зразки танків.

Так, днями у мережі Twitter було оприлюднено світлини танка Т-84У під час випробувань на одному з полігонів США, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Судячи з фото, американці перевіряли телевізійну помітність виготовлених на ДП “Завод імені Малишева” українських машин в різних умовах.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки закупили чотири одиниці основних бойових танків Т-84 (остання версія Т-80УД з комплексом активного захисту “Дрозд”) ще у 2003 році. На початку цього року було оприлюднено інформацію, що американські військові відправили Т-84 на полігон Юма, у головний випробувальний центр армії.

Також варто додати, що в США у жовтні цього року був відправлений й найбільш сучасний український танк БМ “Оплот”. Ця машина була замовлена у 2018 році й виготовлена в “максимальній” комплектації (вартістю $7 млн).

Оценка материала:

5.00 / 1
У США продовжуються випробування українських танків Т-84У 5.00 5 1
Политика / Украина
06.12.2021 587
Еще материалы раздела «Украина»