НОВОСТИ ДНЯ: В Україні відзначається День зовнішньої розвідки  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Политика
Украина
06.12.2021 798

ЗСУ отримають сотню нових БТРів, «Козаків» та «Хамві»

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, літаки, танки, бронетранспортери, броньовані та спеціальні автомобілі — 6 грудня, одночасно у шести містах, українські військові отримають нову військову техніку.

У понеділок, 6 грудня о 18.00 у Харкові на площі Свободи, в Одесі біля Морського вокзалу, у Краматорську на площі Миру, в Озерному на Житомирщині, у Львові на площі перед пам’ятником Шевченку та у Києві на Михайлівській площі відбудуться урочистості з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України.

Відбудуться покази озброєння і техніки, пройдуть церемонії вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам, нагородження військовослужбовців державними нагородами. Заплановані виступи військових оркестрів та розважальні заходи.

На головній площі Харкова — відбудеться військовий марш і передача техніки бойовим бригадам — 3 танки Т-64БВ, 10 бронетранспортерів БТР-4Е та 10 бронеавтомобілів «Козак-2М1».

В Одесі відбудеться включення до складу ВМС України 2 патрульних катерів типу «Айленд» та передача іншої техніки.

У Краматорську військові отримають 34 «Козаки-2М1».

На Житомирщині Повітряним Силам ЗС України буде передано вертоліт Мі-8 та по одному літаку Л-39, Су-27 і Ан-26.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у Львові, Києві та Одесі частини отримають 40 автомобілів HMMWV «Хамві» (15, 13 і 12).

Оценка материала:

5.00 / 1
ЗСУ отримають сотню нових БТРів, «Козаків» та «Хамві» 5.00 5 1
Политика / Украина
06.12.2021 798
Еще материалы раздела «Украина»