НОВОСТИ ДНЯ: В Україні збільшилося поголів’я свійської птиці – Держстат  Нова Конституція Білорусі: названо дату референдуму  На аукціоні Sotheby's продадуть чорний діамант із космосу  Артефакти греко-римської доби. Єгипетські археологи знайшли 20 мумій в гробниці  Погодные "качели": чего ждать украинцам до конца недели  Британія скасовує обов'язкове носіння масок у транспорті та магазинах  «Індекс війни»: українські експерти презентували аналіз конфліктів у світівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
06.12.2021 190

Дев’ять регіонів України можу перевести із «червоної» одразу до «жовтої» зони

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій планує найближчим часом розглянути питання щодо переведення 9 регіонів із червоної у жовту зону епідемічної небезпеки.

Про це йшлося під час селекторної наради щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території України.

«Найближчим часом Державна комісія ТЕБ і НС розгляне питання щодо виведення 9 регіонів із червоної в жовту зону епідемічної небезпеки», - зазначається в повідомленні.

Водночас під час наради наголошувалося, що з 6 грудня набули чинності нові карантинні правила, які передбачають посилення обмежень у жовтих зонах. Так, відвідування масових заходів, робота кінотеатрів, театрів, закладів громадського харчування та спортзалів буде дозволена лише за наявності у 100% колективів та відвідувачів принаймні однієї дози щеплення.

У Міністерстві внутрішніх справ підкреслили, що представники закладів на вході повинні перевіряти QR-коди через сканування в «Дії». Національна поліція ретельно перевірятиме дотримання цих правил.

Оценка материала:

5.00 / 1
Дев’ять регіонів України можу перевести із «червоної» одразу до «жовтої» зони 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
06.12.2021 190
Еще материалы раздела «Общество»