НОВОСТИ ДНЯ: У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 році  Названо причини візиту Блінкена до України  Виробник унікальних радарів продовжить забезпечувати ЗСУ своєю продукцієювсе новости дня
Политика
Украина
07.12.2021 190

МВС готує законопроекти про підвищення безпеки дорожнього руху

Сьогодні в Чернігівській області сталось серйозне ДТП, в результаті якого загинули мінімум 13 людей. МВС готує законопроекти про підвищення безпеки дорожнього руху.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Facebook-сторінку міністра.

"У цьому місяці за моєю ініціативою у Верховну раду України буде внесено законопроекти, спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху", - повідомив Монастирський.

Він також закликав дотримуватися правил дорожнього руху. Голова МВС повідомив, що поліція суворо каратиме водіїв та власників комерційних транспортних засобів, які їздять на "лисій гумі" або використовують для економії грошей колеса, які мають недопустимі недоліки.

Оценка материала:

5.00 / 1
МВС готує законопроекти про підвищення безпеки дорожнього руху 5.00 5 1
Политика / Украина
07.12.2021 190
Еще материалы раздела «Украина»