НОВОСТИ ДНЯ: Бундесвер не розглядає участі у гіпотетичній російсько-українській війні  Укроборонпром торік отримав понад мільярд доларів від зовнішньоекономічної діяльності  В Україні збільшилося поголів’я свійської птиці – Держстат  Нова Конституція Білорусі: названо дату референдуму  На аукціоні Sotheby's продадуть чорний діамант із космосу  Артефакти греко-римської доби. Єгипетські археологи знайшли 20 мумій в гробниці  Погодные "качели": чего ждать украинцам до конца неделивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
08.12.2021 1343

Завтра почнуть відстороняти від роботи невакцинованих

Завтра, 9 грудня, починає діяти указ МОЗ про обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для низки професій, невакцинованих працівників відсторонятимуть від роботи.

Про це нагадав на брифінгу глава МОЗ Віктор Ляшко.

"З 9 грудня, тобто вже завтра, набуває чинності указ МОЗ про розширення списку професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов'язковою", – сказав Ляшко.

За його словами, йдеться про:

  • працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • працівників установ, що надають соціальні послуги, установ захисту прав дітей, реабілітаційних установ;
  • працівники стратегічних підприємств (Укрпошта, Укрзалізниця тощо, повний список тут).

Невакцинованих працівників цих професій мають відстороняти від роботи без збереження зарплати. Обов'язковій вакцинації не підлягають лише ті, хто має абсолютні протипоказання до щеплення.

Ляшко зазначив, що не відсторонятимуть від роботи працівників, які отримали хоча б одну дозу вакцини. Також після вакцинації хоча б однією дозою має припинятися відсторонення, якщо його вже застосували до працівника.

"Отримання хоча б першої дози не вважається ухиленням або відмовою від вакцинації. У такому разі він (працівник, – ред.) має бути допущений до роботи", – сказав глава МОЗ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Завтра почнуть відстороняти від роботи невакцинованих 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
08.12.2021 1343
Еще материалы раздела «Общество»