НОВОСТИ ДНЯ: Астрофізики виявили у нашій галактиці незвичний об’єкт  Телескоп NASA показав сферичне скупчення у сузір’ї Тукан  Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції: йому більше 2000 років  Вперше за 20 років. Український корабель відправляється в експедицію в Антарктиду  Китайський супутник відбуксував інший апарат на «поховальну орбіту»  Снегопады накроют всю Украину: какая будет погода на выходные  Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конговсе новости дня
Политика
Украина
08.12.2021 498

Усі мають бути готовими захищати Україну – Резніков

Між Україною та Росією більше ніколи не буде відносин, як раніше. Тому всі українці мають бути готовими захищати свою країну і привчати дітей до того, що це їх може торкнутися.

Про це сказав міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю для ArmyInform, яке було оприлюднено в середу, 8 грудня.

"Напад Росії багато чого змінив. Але і в суспільстві, і в самій армії, як і раніше, зберігається багато інерції. Стоїть найскладніше завдання - перелаштувати свідомість. Наш агресивний сусід нікуди не дінеться", - заявив Резніков.

З його слів, навіть якщо війна несподівано закінчиться завтра і Росія піде з окупованого Криму й окремих районів Донбасу, неконфліктного співіснування досягнути можна буде тільки через десятиліття чи більше.

"Як було раніше, уже не буде. Усі громадяни мають бути готові захищати країну. Щоб у Кремлі не виникало навіть думок про рецидиви. Ми повинні виховувати дітей із розумінням, що їх це може торкнутися. А це означає зовсім інший формат відносин між громадянами та владою. Це база для нового публічного контракту", – наголосив Резніков.

Оценка материала:

5.00 / 1
Усі мають бути готовими захищати Україну – Резніков 5.00 5 1
Политика / Украина
08.12.2021 498
Еще материалы раздела «Украина»